Грігол Катамадзе: «Треба знижувати податки»

В судії «Доброго ранку, Країно!» Грігол Катамадзе – грузинський дипломат і громадський діяч, надзвичайний і повноважний посол Грузії в Україні (2000-2007 рр. та 2009-2013 рр.), голова Асоціації платників податків. Говоримо про податки та зміни, які почалися в цьому році:

«Ви сказали, що почалися зміни з цього року, але я сказав би, що зміни відбуваються кожен рік. Ми знаємо, яка проблема існує. Головна проблема це те, що українці виїжджають за кордон. В пошуках кращого життя. Давайте акцентуємо увагу на те, що треба робити умови кращі в Україні для того, щоб в першу чергу українці залишалися у власній країні і щоб економіка України працювала на користь українцям і Україні. Що для цього треба робити? Я переконаний і в останні два роки переконався вже в цьому, що треба просто кардинально змінювати систему оподаткування в Україні. Треба знижувати податки, я в цьому абсолютно переконаний.

Нещодавно ми проводили великий форум, і я переконався які великі потенціали в Україні. Ми запросили близько 800 представників в бізнесу з усієї України. В тому числі ми запросили і наших європейських колег. Це Асоціація платників податків Європи. І генеральний секретар цієї організації за походженням німець сказав, що для мене дуже важливо: не треба копіювати ніяку країну, ані Німеччину, ані Польщу, а ні будь-яку країну. Треба робити у власній країні такі умови. Треба знижувати податки, це він сказав. Низькі податки – великий стан економіки. Якщо ми це не будемо робити, буде продовжуватися така ситуація, як зараз. Тому ми, Асоціація платників податків, розробили два роки тому проект ліберального кодексу, який узгодили з бізнесом, і це, можна сказати, вимога бізнесу українського».  

2018-02-09 12:34:04