Олексій Гончаренко: «Ми багато в чому завинили українському суспільству»

За українським часом вночі відбувся молитовний сніданок у США. Ця традиція була започаткована після Другої Світової війни, за часів президента Дуайта Ейзенхауера, і звідтоді кожен перший четвер лютого у Вашингтоні відбувається молитовний сніданок за обов’язкової участі президента Сполучених Штатів. Український десант у США – кількадесят вітчизняних політиків взяли участь у молитовному сніданку. Гість нашої студії Олексій Гончаренко – народний депутат, заступник лідера фракції БПП. За кілька днів до молитовного сніданку, коли Верховна Рада погано працювала, Олексій Гончаренко в інтерв’ю одному з каналів сказав: напевно, щоб вона почала працювати краще, треба всім помолитися. Чи дійсно депутати можуть щиро молитися і це може покращити ситуацію?

 

«Я думаю, що напевно можна і поснідати і помолитися десь ближче, ніж у США. А можливо, наші колеги, які поїхали, помоляться дійсно, щоб у нас була нормальна відвідуваність ВР і ми могли голосувати. Бо, на жаль, цей тиждень, в тому числі через те, що багато депутатів поїхали до Вашингтону, – ну смішно. Вчора був перший серйозний день голосувань взагалі в цьому році, ми розглянули декілька постанов, сказали «ай-яй-яй» Кім Чен Ину і все. І це досить сумно, бо хотілося приймати якісь закони, приймати кадрові рішення. Ми багато в чому завинили українському суспільству.

 

Якщо їде депутат на сніданок з Трампом  в свій робочий день, це не може бути робоча поїздка. Бо робоча поїздка – це коли тебе ВР кудись відправила у відрядження, а це не може бути робоча поїздка – сніданок. Наскільки я знаю, там зустрічей із Трампом ні в кого не було із українських політиків. Тому ні, звичайно, це не робоча поїздка, вони напевно оформлювали чи відпустку чи просто нічого не оформлювали. Я вважаю, якщо в українського депутата є дуже важливі меседжі, яки вин хоче донести до американської еліти, то, в принципі, є можливість це зробити. Бо дійсно на цьому сніданку збираються і конгресмени, і сенатори, і представники виконавчої влади. Просто я не впевненій, що ці десятки депутатів, які поїхали, поїхали з якимись меседжами, бо щоб меседж донести, треба щонайменше володіти англійською мовою.

 

2018-02-09 11:31:42