Імунітет – це фортеця, в якій живе здоров’я людини

Гостею програми була Наталя Земна – український лікар-травознай, цілителька, представниця нетрадиційної медицини. В студії «Доброго ранку, Країно!» йшлося про імунітет та про те, що треба робити для його зміцнення:

«Зараз дуже модно говорити про імунітет. Якось так звикли, що приходять в аптеку і просять щось для імунітету. А що таке імунітет, навіть людина не може уявити. Вона не уявляє, що це фортеця, в якій живе її здоров’я. Отже фортецю цю треба робити, щоб вона була міцною, і весь час зміцнювати її. А чим можна зміцнити? Але раніше також був імунітет, але не знали цього слова. Знали, якщо дитина має добрий апетит, якщо вона побігала на вулиці і прибігає з червоними щічками, значить в неї все нормально. Немає недокрів’я, вона здорова, в неї сильний імунітет, бо гарний апетит.

А імунітет залежить на 75% від того, як працює шлунок. Якщо шлунок працює нормально, якщо їжа добре перетравлюється, печінка не страждає від того, бо в шлунку не утворюються токсини. Щоб не хворіти, потрібно думати, що ти їси, як ти їси, і тонізувати шлунок. Обов’язково треба мед. Набагато краще, ніж цукор. Але в гарячий чай класти мед не можна. Якщо ви хочете заспокоїти нервову систему, то берете теплий чай і кладете туди мед. А якщо ви хочете тонізувати, то вранці, коли ви встаєте, треба бути в тонусі, навчатися, отже ми п’ємо з прохолодною водою і додаємо мед. А ввечері перед сном для того, щоб заспокоїтися і спати нормально, ми мед додаємо в теплу воду.

Для того, щоб був сильний імунітет. шлунок повинен працювати. Це мотор. Для того, щоб він був в тонусі, треба не вживати вівсянку, яка розслаблює шлунок. Він опускається. Треба вживати капусту. Капуста тонізує шлунок. Вона містить дуже багато вітамінів, мікроелементів. Для ослабленого шлунку треба вживати капусту, а до неї ще треба додавати цибульку. Ось тоді буде добре працювати шлунок. Стіл для гарного імунітету повинен бути живим. А живий стіл – це вся зелень. Петрушка, кріп, салат латук. Якщо лист салату дати дитині вранці, то вона весь день буде мати гарний апетит».

2018-01-11 14:19:04