Ольга Богомолець: Я абсолютно підтримую медичну реформу

Ольга Богомолець – народний депутат України ,громадський діяч, заслужений лікар України, доктор медичних наук розповіла в ефірі ранкового шоу “Доброго ранку, Країно” про медичну реформу в Україні.

Я абсолютно однозначно підтримую медичну реформу. Та система, яка є сьогодні вона не життєздатна. Тому безперечно зміни потрібні. Я очікую і вкладаю в слово реформа чіткий і кінцевий результат, який можна кількісно обрахувати.

Це збільшення тривалості життя українських громадян. Вони мають жити як мінімум 80 років. Життя має бути гідним і щасливим.

Медична реформа для мене покроковий план дій, який може збільшити життя людей. Це і рання діагностика .Це безпечні пологи. Не заразитися коли ти народжуєшся, не померти матері від кровотечі, не померти від п’яниці по дорозі.

Я можу розписати повністю дорожну карту. Кожен крок потребує реформування. Це моя реформа і мій план дій, який чітко вписується в конструкцію обов’язкового медичного страхування для того, щоб втілити, щоб забезпечити ранню своєчасну діагностику, своєчасне виявлення і фінансове забезпечення медикаментів. Для цього потрібно, щоб у держави були кошти на лікування людей. Тому, що громадяни повинні бути здоровими. Бо розумна держава знає, що хворі громадяни її не підтримують.

2017-12-05 14:53:00