Говорити про зняття з Росії санкцій і повернення її у Раду Європи немає підстав, - МЗС України

Питання зняття санкцій з Росії не нове, але позиція МЗС щодо повернення Росії також чітка і послідовна – це буде порушенням міжнародного права

Про це в ефірі Радіо-Ера заявила речниця МЗС Мар’яна Беца.

"Це питання не нове. Воно лунало і раніше, ще з літку, з огляду на те, що Росія перестала сплачувати внески до бюджету Ради Європи… Але без виправлення Росією своїх міжнародно-правових порушень: а це незаконна окупація Криму, війна на Донбасі і виконання норм міжнародного права будь-яке повернення російської делегації до Парламентської Асамблеї буде суперечити міжнародному праву, буде неприйнятним", - наголосила речниця Міністерства Закордонних Справ Ураїни.

За її словами, йдеться про повернення не лише фізичне, а і зняття санкцій та повернення права голосу.

"Станом на сьогодні Російська Федерація абсолютно демонстративно показує повне і зухвале ігнорування норм міжнародного права і не виконала жодних резолюцій у рамках Ради Європи. Тому говорити про повернення і зняття санкцій немає жодних підстав", - зазначила Мар’яна Беца.

Нагадаємо, Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд вважає, що ПАРЄ має замислитися над виконанням вимог Російської Федерації, щоби остання не вийшла зі складу РЄ.

Про це він заявив у інтерв'ю Financial Times, повідомляється на сайті видання.

Джерело: Ера Медіа
2017-11-27 18:00:39