5 вагомих причин додати корицю у свій раціон

Кориця – одна з найпопулярніших спецій, яка ідеально підходить до смачної випічки та ароматного глінтвейну. Ця приправа зігріває і дарує відчуття домашнього затишку, але що головне – вона ще й неймовірно корисна.

Кориця має корисні властивості в будь-яку пору року. Але для осені вона просто ідеальна і ми спробуємо пояснити чому.

Вітаміни

Кориця містить багато вітамінів, які необхідні нам саме з настанням холодів: це майже повний спектр вітаміну В, вітаміни групи А, РР і, звичайно, С.

Зміцнення імунітету

Завдяки дубильним речовинам, залізу, калію, фосфору і цинку в складі, кориця допомагає виробляти антитіла до більшості сезонних вірусних захворювань.

Бадьорість

Кориця бадьорить не гірше кави: вона нормалізує тиск, розширює судини, тонізує. Крім того, вона сприяє концентрації уваги, чого так часто не вистачає дітям і дорослим саме восени.

Боротьба із застудою

Ще в давні часи саме корицею лікували кашель, тонзиліт і нежить: завдяки ефірним оліям в складі, вона бореться з ними краще будь-якої "хімії".

Схуднення

Клітковина в складі кориці і її стимулююча дія на шлунково-кишковий тракт допоможуть тримати себе в формі, навіть якщо ви споживаєте в холодну пару ще більше їжі ніж завжди.


 

Джерело: Телеканал 24
2017-11-28 11:14:16