Питання відключення з ефіру або позбавлення ліцензії мають розглядатися у судовому порядку – М.Томенко про ситуацію з вимкненням з ефіру телекомпанії «Ера»

21.04.2017 19:20

Микола Томенко - громадський діяч, керівник фонду «Рідна країна»  

Коли виникають такі дискусійні питання, як неможливість поширення сигналу, це такі резонансні речі, якими не можна перейматися в односторонньому порядку, - сказав в ефірі «Радіо-Ера» громадський діяч, керівник фонду «Рідна країна» М.Томенко, коментуючи ситуацію щодо вимкнення з ефіру телеканалу «Ера».

Медіа - це така відповідальна делікатна справа, яка потребує дискусії публічної, наведення аргументів, пояснень. Я, як голова комітету свободи слова навіть в найгірші часи, наприклад 2014-й рік, завжди відстоював позицію, коли йдеться про українські медіа, щоби питання їхнього відключення або позбавлення ліцензії розглядалися в судовому порядку, - наголосив М.Томенко. – Тобто Національна рада приймала рішення, а суд остаточно мусив зважити всі «за» і «проти», оскільки виникає спокуса у будь-якої влади десь підчистити питання.

Технічна складова вимкнення з ефіру є другорядною, - наголосив М.Томенко. Очевидно, певні посадовці, які відповідають за це, вони говорять це зробити чи не зробити. Перед тим, як це зробити, консультуються, яка є генеральна лінія партії. Тому я так розумію, що це було санкціонова, - резюмував М.Томенко.

Джерело: Ера Медіа
2017-04-21 19:20:20
Loading...


Європарламент схвалив надання безвізу Україні. Чи потрібен він Вам?
Голосувати