Верняєв став дворазовим чемпіоном Європи, обійшовши росіянина

Український гімнаст Олег Верняєв став дворазовим чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики у багатоборстві.

Срібний призер Олімпійських ігор в багатоборстві підтвердив своє звання фаворита змагань. Верняєв виграв в середу, 19 квітня, кваліфікацію, а через два дні і фінал абсолютної першості.

За підсумками шести вправ Олег Верняєв набрав 85,866 балів. Українець не дуже вдало виступив у вільних вправах, набравши лише 13,466 балів. Однак далі почав відігравати відставання і після четвертої вправи вийшов на перше місце, яке зумів утримати.

Для 23-річного Верняева це п'ята золота медаль чемпіонатів Європи. Він був чинним чемпіоном Європи у багатоборстві.

Срібним призером чемпіонату Європи в багатоборстві став росіянин Артур Далалоян (85,498). Третє місце зайняв британець Джеймс Холл (84,664).

Інший українець у фіналі Євген Юденков став в результаті 15-м.

В останні два дні чемпіонаті Європи Верняєв виступить ще в чотирьох фіналах на окремих снарядах - на брусах, у вільних вправах, на коні і опорному стрибку. Також донецький спортсмен є першим на заміну на перекладині, де він показав дев'ятий результат в кваліфікації.

Інший лідер збірної України Ігор Радівілов пробився до фіналів в опорному стрибку і у вправах на кільцях.

Джерело: Gazeta.ua