Коли "чорний квадрат" телекомпанії "Ера" знову стане "картинкою", або чому відключили телеканал?

20.04.2017 18:38

Телекомпанія Ера зникла з телеекранів у регіонах країни. Протягом кількох останніх днів, доступ до улюблених телепередач каналу мають лише жителі столиці та Київської області. У четвер, на засіданні Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, це питання розглядалося першим. Докладніше – Ірина Бублій

 

Те, що раніше було невід`ємною частиною суспільного мовлення, перетворилося на чорний квадрат. Каже генеральний директор ТРК Ера Ігор Лоташевський. І сподівається, що проблему буде вирішено вже ближчим часом, адже від цієї ситуації страждають телеглядачі, конституційні права яких порушено.

"Зараз в регіонах в аналоговому йде чорний квадрат.  –  Ми теж цим занепокоєні. - І знаєте ми вже просто завалені кількістю листів. – в мене вже отака папка листів від телеглядачів"

 

Голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Юрій АРТЕМЕНЕНКО пояснює: причина призупинення трансляції Ери на першій кнопці в регіональному сегменті – неврегульовані відносини телекомпанії з НСТУ в частині мовлення, а саме передачі сигналу.

АРТЕМЕНКО: "У нас э пропозиція, вона в рамках чинного законодавства. Чи вона вас влаштує? Це призначити позапланові перевірки. Враховуючи що мовлення у вас немає. По аналоговому і по супутниковому телебаченню"

Будемо сподіватися, що після всіх законодавчих врегулювань "чорний квадрат" перетвориться на яскраву картинку якісного продукту журналістів Телекомпанії Ера. Ірина Бублій, Євгенія Подусенко. Радіо Ера ФМ.

Джерело: Ера Медіа
2017-04-20 18:38:06
Loading...


Європарламент схвалив надання безвізу Україні. Чи потрібен він Вам?
Голосувати