Проблема у зовнішніх платежах, Нацбанк надрукувати долари не може – В.Пинзеник про необхідність співпраці з МВФ

19.04.2017 18:09

В.Пинзеник, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету фракція Партії "Блок Петра Порошенка", екс-міністр фінансів

Україна здійснює постійні виплати за кордон. Ці виплати ми не робимо в гривні. Якби проблема була в гривні, то нам, можливо, не потрібен би був Міжнародний Валютний Фонд. Але проблема у зовнішніх платежах, і Нацбанк надрукувати долари не може. Так в ефірі «Радіо-Ера» В.Пинзеник, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, пояснив, чому Україна має стосунки з МВФ.

Валютний фонд, це остання інституція, до якої можна звертатися. У нас раніше ніколи не було таких проблем. Але це не означає, що проблеми не можна розв»язувати. Є проблема часу, щоб Україна отримала стабільну, прогнозовану гривню.

Більшість викликів для гривні знято, але деякі залишились, вони не такі прості для рішень. Це пов»язано з дефіцитом бюджету, Пенсійного фонуд. Ми повинні перестати жити з дефіцитом, бо це провокує борг. Ми повинні вкладатися в межах того, що заробляємо. - наголосив В.Пинзеник.

Джерело: Ера Медіа
2017-04-20 12:20:31
Loading...


Вимкнення телеканалу "Ера" з ефіру - це:
Голосувати