У Криму перенесли суд над журналістом Семеною - зал не вмістив пресу

 


Суд окупованого Сімферополя переніс на 2 тижні розгляд справи українського журналіста Миколи Семени, якого звинувачують у "закликах до порушення територіальної цілісності РФ"

Про це повідомляє "Крим.Реалії".

В приміщенні не вмістилися всі бажаючі журналісти, то ж адвокат Олександр Попков звернувся до суду з проханням забезпечити просторіший зал засідання.

Крім того, захисникам не надали достатньо місця, щоб розкласти папери, а для підсудного взагалі не знайшлося столу.

На думку адвоката Еміля Курбедінова, маленький зал для засідання було обрано не випадково, - за його словами, це "поширена практика для резонансних політичних справ у Криму".

Суддя Надія Шкільна стверджувала, що зал обрано через клопотання про аудіозапис процесу, а для перенесення обладнання в більш просторий зал нібито потрібно багато часу. Суддя пообіцяла обрати більш відповідне приміщення наступного разу та ухвалила рішення перенести розгляд справи на 3 квітня на 14:00.

Нагадаємо, Микола Семена - журналіст української служби "Радіо Свобода", один із авторів проекту "Крим.Реалії". Справу проти Семени було порушено навесні 2016 року.
За версією звинувачення, Микола Семена порушив російське законодавство в статті про блокаду Криму. Під закликами до порушення територіальної цілісності окупанти розуміють повернення Криму Україні.
На допиті ФСБ Микола Семена заявив, що в своїх матеріалах реалізовував право на свободу висловлювання поглядів. 
Семені було заборонено залишати півострів. У разі засудження журналісту загрожує 5 років ув'язнення.
Канада закликала Росію припинити переслідування журналіста Миколи Семени.

Джерело: Еспресо TV
2017-03-20 19:13:14
Loading...


Європарламент схвалив надання безвізу Україні. Чи потрібен він Вам?
Голосувати