"Виміри життя": Без регулювання цін. Скільки будуть коштувати найнеобхідніші продукти та Як боротись з домашнім насильством

02.03.2017 14:08

Уряд України хоче відмовитися від регулювання цін на соціально значущі продукти харчування, націнка на які не могла перевищувати 15%. То скільки тепер будуть коштувати найнеобхідніші продукти і як це позначиться на рівні життя українців? – прогнози почуємо в програмі «Виміри життя». Нашими експертами будуть: д.економ.н., професор,  екс-Міністр економіки, президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий і завідуюча сектором дослідження рівня життя Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Людмила Черенько.

У другій частині програми з Лізою Рай, вона - незалежний експерт, правозахисник обговоримо тему домашнього насильства  в Україні. Чи ефективним буде в плані протидії цьому ганебному явищу новий проект МВС щодо створення мережі жінок-поліцейських? А от куди вже зараз можуть звертатися діти, коли їм потрібна психологічна і юридична допомога, розповість  директор Департаменту національних гарячих ліній Центру «Ла-Страда-Україна» Альона Кривуляк.

Джерело: Ера Медіа
2017-03-04 12:20:25
Loading...


Європарламент схвалив надання безвізу Україні. Чи потрібен він Вам?
Голосувати