Метро на Виноградар зведуть у два поверхи

Тунелі підземки метро на Виноградар зведуть один над одним, а не паралельно, як нині у київському метрополітені.

Про це заявив голова постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами Олексій Окопний, повідомляє прес-служба Київради.

"У частині відгалуження від станції Мостицька на Виноградар заплановані так звані вертикальні підземні тунелі. Тобто вони будуть розташовані один над одним, а не паралельно, як ми звикли", - сказав депутат.

Так вирішили, бо дорожній коридор на вул. Межовій вузький і переповнений інженерними комунікаціями, пояснив депутат Київради.

"Техніко-економічне обґрунтування будівництва метро Виноградар вже готове і передане на державну експертизу. Після узгодження ТЕО фахівці розпочнуть працювати над проектом", - розповів Окопний.

"Частину зеленої гілки метро проектуватимуть як лінію мілкого залягання. Її найглибша частина - 40 м - почнеться на Сирці і поступово наближатиметься до поверхні в районі станції Мостицька. Тобто на перетині вулиць Межової, Білицької та Північно-Сирецької. Наступна станція Проспект Правди буде відповідно на перехресті проспекту і Межової. Першу чергу із вказаних двох станцій можливо здати в експлуатацію наприкінці 2019 року", - повідомили у прес-службі Київради.

Джерело: Gazeta.ua
2017-02-17 17:56:51
Loading...


Вимкнення телеканалу "Ера" з ефіру - це:
Голосувати