Центр столиці перекриють на 5 днів

Із 8 по 22 лютого в центрі столиці тимчасово заборонять рух транспорту у зв'язку зі вшануванням Героїв Небесної сотні.

"Рух транспортних засобів у центральні частині Києва тимчасово заборонений 18-22 лютого з 07:00 і до закінчення заходів, присвячених третій річниці Революції Гідності та вшануванню пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні", - йдеться в повідомленні.

Рух транспорту перекриють на таких ділянках: вул. Хрещатик (на відрізку від вул. Богдана Хмельницького до буд. № 3 на вул. Хрещатик); вул. Михайлівській (на відрізку від вул. Хрещатик до перетику з вул. Костьольною); вул. Архітектора Городецького, вул. Ольгинській і вул. Інститутській (на відрізку від алеї Героїв Небесної Сотні до перехрестя вул. Інститутської і Шовковичної).

На час проведення заходів внесуть зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту.

18 лютого о 12:00 в Українському домі відбудеться відкриття виставки "У фокусі подій" в межах фотопроекту "Human Factor. Last Edition. by Photographers. Ukraine", що презентує понад 200 світлин та експонати Музею Майдану".

19 лютого відбудеться вистава "Ми, Майдан" Київського муніципального театру "Колесо" за участі Чоловічої хорової капели ім. Ревуцького (15:00, Український дім).

20 лютого з 10:00 до 11:00 на Алеї Героїв Небесної Сотні – біля каплички й Хреста – відбудеться панахида. А о 17:00-18:00 акція "Запали вогонь пам'яті" – запалення лампадок вздовж Алеї Героїв Небесної Сотні.

Джерело: Facebook
2017-02-17 14:43:02
Loading...


Вимкнення телеканалу "Ера" з ефіру - це:
Голосувати