Чоловічі поради: 5 недільних звичок успішних людей

Неділя – саме той день, коли варто навести порядок в своїй голові.

1. Наведіть лад у списку справ

Перегляньте список справ за минулий тиждень і викресліть виконані. Найбільш важливі перенесіть вгору списку. Ви можете вести щоденник або завантажити додаток для телефону. Багатьом зручні такі додатки як Evernote або Trello.

2. Розвантажте поштову скриньку

Більшість сучасних поштових скриньок самі групують листи. Але оптимально один раз присвятити цьому час і самому створити теки для вхідних листів. Якщо ви використовуєте різні поштові скриньки для життя і роботи, то краще розділити їх і в поштових клієнтах.

3. Розподіліть дні робочої зайнятості

Знаючи, що вас чекає на наступному тижні, ви знімете з себе тягар невизначеності, будете зібрані і підготовлені. Понеділок, зазвичай, завантажують найскладнішими і неприємними справами, "закривши" які, отримують вітер в спину на весь тиждень.

4. Підготуйте свою сумку

Для вас стане одкровенням, але сумка може важити набагато менше, якщо у неї заглядати у неділю. Це не туристичний рюкзак і вам не потрібні дві зарядки, на всяк випадок, для ноутбука і ще дві для телефону.

5. І свій гардероб

Складаючи план зустрічей на тиждень вперед, можна спланувати і гардероб. Якщо робота вимагає формального одягу – підготуйте комбінації сорочок і краваток до костюмів заздалегідь та начистіть взуття. Якщо робота допускає повсякденний стиль, зверніть увагу на ті дні, коли можуть відбутися зустрічі і підберіть гардероб до них з особливою ретельністю. Не носіть одне й те ж саме взуття щодня.

2017-04-23 21:14:22
Loading...


Вимкнення телеканалу "Ера" з ефіру - це:
Голосувати