"Віхи тижня" з Ольгою Шеремет: підсумкова інформаційно-аналітична програма

04.02.2017 19:00

На Радіо–ЕРА ФМ підсумкова інформаційно-аналітична програма «Віхи тижня». Перед мікрофоном Ольга Шеремет. У найближчі півгодини пригадаємо та проаналізуємо найважливіші події тижня, що минає.

- Загострення на східному фронті. Постійні обстріли Авдіївки з важкої артилерії, надзвичайний стан та загроза гуманітарної катастрофи.

- Міднародна спільнота Україну підтримала. Радбез ООН дії терористів на Донбасі засудив, але без жодних конкретних рішень

- Чергове подорожчання. На електроенергію для промислових підприємств. На черзі комунальний транспорт, мобільний зв»язок та інтернет.

І далі про анонсовані теми більш докладно.

Шостий день масованих обстрілів Авдіївки із важкої артилерії. Зруйновано сотні будинків, евакуйовано дві сотні людей. У субботу місто почало оговтуватися від руйнувань. Аби відновити подачу електрики виїхали ремонтні бригади. Але через прицільний вогонь бойовиків зробити цього не змогли.   

 Хроніка подій в матеріалі Альони Воробйової.

Аби викликати міжнародний резонанс Україна використала момент головування в ООН і скликала Радбез . Реакція так званого «цивілізованого світу» на загострення ситуації на Сході України виявилася лише частково для нас задовільною. Жодних рішеньухвалено не було. Сергій Коротаєвський детальніше.

Ескалація на Донбасі триває. В суботу бойовики обстріляли Сартану. Зруйновано 30-ть будинків. З чим пов»язана така активізація бойовиків ? Військові експерти наполягають – сепаратисти хочуть відвоювати стратегічні позиції в Авдіївській промзоні. Українські військові витримали удар. Владі теж вдалося запобігти гуманітарній катастрофі , переконаний політолог Володимир Фесенко. У розмові з ним ми згадали і міжнародний аспект ескалації . Пропоную послухати коментар.

І знову удар по кишенях. З першого лютого електроенергія для промислових підприємств здорожчала на три відсотки. Тож з часом українцям слід очікувати підвищення цін на проїзд у комунальному електротранспорті, прогнозують експерти. Окрім того, з першого лютого платити більше доведеться за мобільний зв'язок та інтернет. Цінова розвідка від Тетяни Навроцької.

Ціни на свинину та вироби з неї продовжують знижуватися. Україна не може експортувати цю сировину  через те, що не має належних санітарних сертифікатів, а тому всю її продають на внутрішньому ринку. У 2016 році випадки «африканської чуми», смертельної для свиней, фіксували в Тернопільській, Дніпропетровській, Київській, Чернігівській, та Чернівецькій областях. Наш кореспондент Надія Величко побувала на одному з свиногосподарств Буковини. І розповість як борються із чумою, і чи варто споживати свинину?

Таким побачили і почули тиждень, що минає журналісти інформаційної служби « Радіо –Ера». Із побажаннями миру,  тепла та хороших новин прощаємось з вами до наступного тижня  Віхи тижня провела Ольга Шеремет. Почуємось

 

Джерело: Ера Медіа
2017-02-05 16:41:00
Loading...


Європарламент схвалив надання безвізу Україні. Чи потрібен він Вам?
Голосувати