Температура в оселі нижче +18 градусів? Тоді комісія іде до вас

11.01.2017 16:33

В столиці працює комісія, що обстежує квартири із недостатньою температурою опалення. ЇЇ завдання - виявити причини недогрівів і виправити їх або забезпечити перерахунок оплати послуги. Як працюють такі комісії - дізнавалась Анна Голяка

Мешканець однієї зі столичних квартир пенсіонер Іван Терлецький з дружиною Алевтиною Олексіївною ще з початку листопада мерзнуть у своїх 25 квадратних метрах. Кажуть, відтоді  як в будинку почалися проектні роботи по встановлення лічильника тепла, батареї були ледь теплими:

Алевтина Олексіївна оббила пороги всіх теплових інстанцій. І ось нині до них завітала комісія, яка здійснює обстеження квартир із недостатньою температурою опалення. Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, який приїхав з інспекторами, зазначив, що в даному будинку теплопостачання відсутнє саме з технічних причин:..

В такому випадку мешканцям «холодного» будинку перерахунок за тепло не здійснюватиметься. Однак, якщо в вашій оселі нижче +18 градусів, обов’язково потрібно викликати комісію, яка складається з представників теплоорганізацій, ЖЕКу або ж ОСББ та власників будинку, продовжує начальник району теплових мереж Шевченківського району ПАТ «Київенерго» Сергій Опанасенко:..

Якщо протягом семи днів після звернення до вас не завітали працівники теплоорганізацій, слід зателефонувати на гарячу лінію 1557, де треба залишити заявку про аварію, і її одразу передадуть на обробку виконавцю, радять в столичній адміністрації

Джерело: Ера Медіа
2017-01-11 17:53:00
Loading...


Вимкнення телеканалу "Ера" з ефіру - це:
Голосувати