Афіша культурних подій четверга, 12 січня

11.01.2017 17:54

В Одеському оперному театрі о 18.30 вібудеться концерт народної артистки України Ніни Матвієнко за участі Антоніни Матвієнко.

У Дніпровському музеї українського живопису експонують «Зимовий сад. Виставка картин з емалі та графіки Олексія Коваля»  у якій показано близько 50 робіт митця в техніці гарячої емалі. Після виставки в Дніпровському музеї твори майстра поїдуть до Відня, Нью Йорку і Торонто.

Запорізький муніципальний театр танцю о 18.30  запрошує глядачів на хореографічну виставу «Різдвяна ніч». Постановка пропонує глядачам поміркувати над темою особистого щастя. Щастя не може бути великим, підказує нам класик, воно маленьке, часто воно знаходиться поряд з нами, а ми шукаємо його десь за обрієм.

У Київському академічному театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра о 19.00 вистава «Дикун». Юнак Пабло виріс у горах, тому у свої 24 роки він виглядає дикуном. Хлопець зовсім не готовий до зустрічі з цивілізацією, тож для полегшення знайомства із зовнішнім світом, опікуни наймають для Пабло молоду вчительку  з міста.

У Львівській мистецькій галереї Гері Боумена до 19 січня триває виставка  «Ре:Візія» у якій презентовано твори львівських художників другої половини ХХ – початку ХХІ століття. Більшість цих експонатів дуже рідко виставляються у галереях, а деякі твори вперше презентовано на широкий загал. Вхід вільний.

В Івано-Франківську до 15 січня триває восьмий різдвяний фестиваль. Вхід вільний.

У Вінницькому будинку офіцерів о 19.00 відбудеться виступ співачки Тіни Кароль з програмою «Рiздвяна iсторiя з Тiною Кароль. Колядки та обрані хіти». Концерт складатиметься з двох відділень, в першому - Тіна Кароль виконає найвідоміші українські колядки в новій музичній обробці, а у другому відділенні глядачі зможуть підспівувати своїм улюбленим  хітам з творчості співачки.

Джерело: Ера Медіа
2017-01-12 08:06:32
Loading...


Європарламент схвалив надання безвізу Україні. Чи потрібен він Вам?
Голосувати