Аргумент: Пункти обігріву в Києві, Спрощена система реєстрації ліків та На Одесу навалилася негода

06.01.2017 17:00

На Одесу навалилася негода. Ще з ночі в місті й регіоні вирує ураганний вітер. Місто потерпає від снігопаду, місцевий аеропорт скасував усі рейси, а в»їзди і виїзди з Одеси перекрито. Погіршення погодних умов синоптики працюють і на Різдво. Наш одеський кореспондент Григорій Блайда стежить за тим, як надзвичайники ліквідовують наслідки негоди.

 Морози, снігопади, хуртовини. Уже найближчими днями в Україні очікується значне похолодання. Південні та центральні області засипатиме снігом, західні й північні потерпатимуть від сильних морозів. Чи готова держава до різкого похолодання – в розповіді Тетяни Навроцької.

 Від сьогодні з 9-ої години ранку через значне зниження температури повітря в усіх районах міста Києва відкрилися пункти обігріву. Наразі їх усього 30, але за необхідності кількість можуть збільшити до 50-ти. Чи готова столиця до негоди дізнавалася наша кореспондентка Олена РусІнова.

 Національний банк намагається зміцнити гривню. І продав на аукціоні більше 55 мільйонів доларів.

Ліки в Україну ввозитимуть за спрощеною системою реєстрації. Міністерство юстиції зареєструвало та оприлюднило відповідний наказ МОЗ, завдяки якому ліки, зареєстровані в США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канаді та ЄС можуть "зайти" в Україну за 17 днів. Про це йдеться у повідомленні МОЗ. Як зазначається, це дозволить збільшити асортимент ліків, яких в Україні зареєстровано близько 10 тисяч. Нагадаємо, раніше процедура тривала 1-2 роки і якщо виробник хотів її спростити, спрацьовували корупційні схеми. Виробники не хотіли реєструвати в Україні ліки через складність процесу та корупційну складову. Тому пацієнти були обмеженими у виборі ліків.

З 1 січня запроваджено систему референтного ціноутворення та реімбурсації на ліки проти серцево-судинних захворювань, цукрового діабету 2-го  типу та бронхіальної астми, що має забезпечити зниження цін на ліки за цими трьома категоріями. Однак, це нововведення, навряд чи запрацює на практиці. Про це в ефірі радіо Ера сказав керівник громадського об‘єднання «Спілка працівників фармації» Костянтин Косяченко.

Чому до Києва за 5-ть днів до інавгурації Дональда Трампа приїде чинний віце-президент Джон Байден

Джерело: Ера Медіа
2017-01-06 18:13:59
Loading...


Європарламент схвалив надання безвізу Україні. Чи потрібен він Вам?
Голосувати